Image 01 Dvoudenní konference se konala v Multifunkční aule Gong v Dolní oblasti Vítkovice 8. - 9. 3 2018. Byla zaměřena na sdílení dobré praxe z realizace projektů a dotačních programů v oblasti vzdělávání nadaných dětí a talentmanagementu, a to formou přednášek, prezentací a diskuzí.

Více zde

Image 02 T-film 2021 (T jako TAJEMSTVÍ VESMÍRU) je mezinárodní filmový festival s bohatým doprovodným programem, který se prolíná s dokumentárními snímky z celého světa. Jeho cílem je motivovat především mladé lidi a inspirovat je k udržování kulturního, společenského, přírodního a industriálního dědictví našeho regionu.

Více zde

Image 03 Vyzkoušet si práci televizního reportéra, natočit vlastní reportáž nebo dokonce dlouhodobě působit v televizi. To je jedinečná možnost, kterou Vám nyní nabízí televize Fabex.

Více zde

Image 04 JAK SPRÁVNĚ KOMUNIKOVAT S MÉDII V PRAXI? Novináři se však s vámi přít mohou. Nevíte, jak správně zareagovat? Jste před kamerou ve stresu a neovládáte správně svou řeč těla ani hlas a nevíte, jak působit přesvědčivě a přirozeně? Nejste si jistí, jak mediálně uchopit krizovou komunikaci? Chcete, aby vaše publicita byla pozitivní?

Více zde